Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2011 w internecie

Utworzony przez qwe, 29 czerwca 2011 r. o 17:44 Powrót do artykułu
matma p 100 % chemia r. 95 % biologia r. 93 % medycyna love <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja siedzę i się stresuję...bo moja cudowna szkoła nic nie rozdawała, żadnych kodów ;l za 4h. się wszystkiego dowiem ...aaa:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja szkola tez nic nie rozdawała zeby mozna bylo sobie coś srawdzić. Zdawałem trzeci raz j. polski podstawowy i jestem obsrany bo nienawidze tego przedmiotu:/:/ Pozdrawiam wszystkich maturzystów:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sierpień. jeb.matma..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podrzuci ktoś link do tego systemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
<\劂n­Öq-T]bĂ&Á“KŤ†3gň>˛ł“h>(v*lźńěf°H ‰é7 zxÜůmŞó4_—âJfĽ+öO gV9ĂVuź0ă‰2hŽ„´řž_*…w.ŁÍľs[- to wyskoczyło mi jak się zalogowałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba coś składać na poprawkę w sierpniu, jakieś papiery czy coś? Niestety matura nie zdana z j. polskiego - 26 % (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matma - 34% Polski 41% Anglik 48 % zdane ;DDDDDDDDDDDDD Pozdrawiam ;dd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawid:P napisał:
Matma - 34% Polski 41% Anglik 48 % zdane ;DDDDDDDDDDDDD Pozdrawiam ;dd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile trzeba miec punktow aby zdac wos polski zdany tylko anglik nie i wos:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polski p.: 60%, matematyka p.: 88%, angielski p.: 98%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chciaż podali by godzine bo kazdy zniecierpliwiony jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie link do systemu obieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ten OBIEG? Jak można sprawdzić wyniki? Ja jestem z poznania i nie moge tam nic znaleźć. Podajcie link.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpisz sobie w google oke poznan i sie logujesz tam na tej stronie w loginie wpisujesz swoj pesel a w hasle jesli nie masz to zrob tam na dole masz zmien haslo (tak ja zrobilam) i zmien i ci sie zaloguje ale niestety wyniki dopiero beda od godziny 15 na tej stronie;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jaka jestem szczesliwa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdałam ale mam gdzieś te wyniki. Idę na studia zaoczne, nie muszę się stresować czy się dostane czy nie, mogę iśc do pracy i nie będę mnie na uczelni traktować jak śmiecia na dziennych ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie ten OBIEG? :/ JA tam jadę na wakacje http://wakacjomaniak.pl/matura-2011-tuz-tuz-a-po-niej-wakacje/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matura oblana!!!! PRZEKLĘTA MATMA!!!!!;/// Gratuluje tym co zdali;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...